Мікрохвильовка Самсунг на кухні: ідеальний помічник для кожної господині

samsung_ms23f302tasbw

Ви щодня замислюєтеся про те, що смачного приготувати для своєї родини? У вас є потреба щодня одержувати нову порцію натхнення для того, щоб звичайні повсякденні побутові клопоти на кухні перетворилися на цікаву справу? Вам подобається дивувати сім’ю та друзів новими смаколиками? Тоді мікрохвильовка Самсунг обов’язково стане вам у нагоді!

Чи можливо готувати страву у мікрохвильовці?

Таку мікрохвильовку дуже легко розмістити на будь-якій кухні, адже прилад досить компактний. Про те, що механізм виконав свою функцію, він повідомить звуковим сигналом. Всі моделі мікрохвильовки від цього виробника мають досить простий спосіб керування.

Зазвичай цей прилад використовують для того, щоб розігріти готову страву. Мікрохвильовка проста в застосуванні та абсолютно безпечна, нею можуть користуватися навіть діти, проте, якщо в родині присутні зовсім юні нащадки, варто подбати про придбання приладу з функцією захисту від дітей.

Проте варто пам’ятати, що існують деякі рецепти страв, для приготування яких використовують саме мікрохвильовку.

Наприклад, на сайті smakotainfo.com можливо обрати рецепт страви за такими ознаками:

тип страви (салати, випічка, супи тощо);
 • походження (українська, угорська, японська, вірменська, татарська та інші кухні);
 • інгредієнти (можна задати в пошукову систему один з основних інгредієнтів, які присутні на вашій кухні – й обирати з запропонованих рецептів найдоречніший);
 • наявність на столі інших страв (наприклад, може виникнути необхідність приготувати щось до чаю, пива чи до вина);
 • використання тих чи інших кухонних приладів (наприклад, якщо у вас є мікрохвильовка Самсунг, ви можете її застосовувати не тільки для розігріву страв перед подачею, але й для приготування тарталеток, соусу бешамель чи сирної запіканки).
 • Мікрохвильовка, якщо вона не має функції грилю, не забезпечить апетитної скоринки, проте до готовності здатна довести страву будь-яка модель.

  Додаткові можливості використання мікрохвильовки

  Мікрохвильовка – це спосіб оперативного нагріву до певної температури будь-яких продуктів, у складі яких присутня вода.

  Тож її використовують для:

  розморожування м’яса, риби чи інших продуктів;
 • для легкого припікання частинок фруктів, які використовуються для прикраси десертів (після кількох хвилин у мікрохвильовці пластинки яблук чи груші стають значно м’якшими, проте у процесі не втрачаються ні смак, ні запах фруктів);
 • для прогріву капустяних листків для приготування голубців (їх можливо скласти в поліетиленовий пакет і прогріти протягом 10-15 хвилин замість того, щоб відпарювати у киплячій воді). Таке рішення дає змогу зекономити час та енергоносії, до того ж відсутній ризик, що листя розвариться і втратить цілісність.
 • Винахідливі господині за допомогою цього приладу дезінфікують предмети – наприклад, банки для стерилізації, кухонні губки тощо.

  Знаходьте свою модель – і вона стане надійним помічником як на родинній кухні, так і в закладі громадського харчування.

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...