Салат Принцеса на горошині

salat-printsessa-na-goroshine

Простий у приготуванні але дуже смачний салат «Принцеса на горошині». Цей шаровий салат прикрасить будь-який святковий стіл, адже він виглядає дуже яскраво та оригінально. І вже точно припаде до смаку усім любителям крабових паличок.

Салат «Принцеса на горошині» готується дуже швидко та з простих інгредієнтів. Для приготування такого салату краще використовувати охолоджені крабові палички, адже вони значно ніжніші та соковитіші за заморожені.

Цей салат можна робити у одній глибокій чи пласкій тарілці, можна викласти шари навпаки у глибоку тарілку, а потім перевернути салат на пласку тарілку, вийде акуратна гірка. Можна розкласти салат в красиві склянки або келихи порційно.

Салат «Принцеса на горошині» – інгредієнти

  • Горошок зелений – 1 банка.
  • Крабові палички – 200 г.
  • Морква – 150 г.
  • Сир – 150 г.
  • Яйця – 4 штуки.
  • Майонез.

Дивіться відео-рецепт домашнього майонезу на youtube-каналі Смакота

Салат «Принцеса на горошині» – приготування

Моркву відварюємо до готовності, охолоджуємо та чистимо, натираємо на грубій тертці. Яйця відварюємо також натираємо на грубій тертці. Крабові палички нарізуємо кубиками. Сир тремо на дрібній тертці.

Починаємо складати салат. На дно салатниці викладаємо крабові палички. Робимо сітку з майонезу. Далі консервований горошок, сітка з майонезу, яйця та морква, сітка з майонезу, зверху сир.

Смачний та ніжний салат з крабових паличок готовий. Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...