Ресторан #stayathome — час стати кулінарним асом

Наразі більшість мешканців планети позбавлені звичних ритуалів, зокрема — традиційних походів до кафе та ресторанів. За таких обставин змушені готувати всі без винятку — навіть ті, хто досі не мав уявлення, як приготувати щось складніше за яєчню або вівсянку до сніданку. На домашню кухню перемістилися й відомі кулінари та ресторатори. Нині вони створюють не шедеври для публіки в ресторані, а надихають аматорів по всьому світу онлайн, проводячи майстер-класи та розкриваючи кулінарні секрети. Зараз саме час опанувати рецепти складних ресторанних страв, на які раніше не вистачало вільних годин чи сміливості. Давно мріяли навчитися готувати смачний наполеон або різотто, як у ресторані з мішленівськими зірками? Все цілком реально.

Але до кулінарних подвигів треба ретельно підготуватися. Щоб у вирішальний момент не довелося поспіхом вигадувати, чим замінити мускатний горіх або оливкову олію extra virgin, радимо зробити довгострокові запаси бакалії. Замовити все необхідне можна в тематичному розділі інтернет-магазину «АШАН» — https://auchan.ua/bakaleja/.

restoran-1

Що саме купити?

На будь-якій кухні, що наразі перетворилася на харчоблок родинного ресторану, має бути достатній запас бакалійних товарів. Давайте розберемося, що саме входить до цієї групи продовольства. З турецької мови bakkal — «продавець овочів», але овочі не входять до бакалії. Це сухі товари та консерви, які довго зберігаються та не псуються. А також — олії, готові соуси, приправи тощо. Словом, все те, без чого неможливо уявити політ кулінарної фантазії. Отже, щоб реалізувати складні рецепти, а також щодня готувати смачні страви на сніданок, обід та вечерю, закупіть такі товари:

Різні види олії. Для смаження — рафіновану соняшникову чи оливкову. Для салатів та створення соусів — оливкову першого віджиму. Для різноманіття також варто мати запашну олію виноградних кісточок тощо.
  • Борошно для різних цілей. Пшеничне, цільнозернове — для випічки, оладок, млинців. Кукурудзяне — для хрумкого кляру, гречане — для млинців та корисного домашнього хліба, рисове — для цікавих рецептів.
  • Запас консервів. Тунець у власному соку — для салатів, смачної пасти, фаршированих яєць. Кілька баночок якісного паштету — це та їжа, яку не треба готувати, можна швиденько зробити смачні бутерброди. Кукурудза, квасоля, горошок у банках — для салатів та гарячих страв (супу чи рагу). Маслини, оливки, каперси — для особливого випадку та святкових салатів.
  • Крупи та макаронні вироби. Гречана, ячна, пшоняна, вівсяна — всі ці крупи дуже корисні, а ще з них можна приготувати чимало смачних страв. Паста з твердих сортів пшениці різної форми — це взагалі безмежний простір для кулінарної творчості в італійських традиціях.
  • Запаси солі, цукру, спецій. Це те, без чого їжа не буде смачною. Різні види перцю, морська сіль, цукровий пісок, сушені ароматні трави — без них не стати асом на кухні!
  • Готові соуси та томатна паста. Пассата (томати у власному соку), помідорна паста, гірчиця, хрон — також супутники смачних страв.
  • restoran-2

    Порада: роблячи закупи у бакалії, подумайте про страви, які можна буде приготувати, комбінуючи ці запаси. Приміром, із подрібнених томатів, спагеті, сушених травок, оливкової олії можна приготувати смачну пасту аль тонно для всієї родини.

    РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

    РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

    РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

    РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...