Як харчуватися, якщо працюєш в офісі?

Робочий день в офісі складається із зустрічей, термінових завдань, планування та інших завдань. У такому темпі час пролітає непомітно, і часто не вдається пообідати. Це призводить не лише до проблем із вагою, а також до цукрового діабету, розладів травлення, надмірної втоми та роздратування. Як харчуватися, якщо у вас офісна робота в Ужгороді?

ofis_smak

Правила харчування офісного працівника

Якщо на робочому місці ви залишаєтесь 8 годин, то за планом у вас має бути обід і 1-2 перекуси. Обід можна брати з собою, замовляти з доставкою або вживати в кафе, столовій. У будь-якому разі це має бути повноцінна трапеза, яка складає близько третини денного споживання калорій.

Вона має містити багато білків, частину жирів та вуглеводів. Щоб зберегти здатність до роботи після обіду, обирайте легкі страви з нежирного м’яса, овочів, круп. Вони дозволяють відновити енергію, витрачену у першій половині дня, та зробити запас на декілька годин. Надто калорійний, ситний обід призведе до того, що ви почнете засинати на робочому місці, тому не варто переїдати.

Корисні перекуси на робочому місці

Перекуси — головна проблема більшості офісних працівників. Брак часу призводить до того, що повноцінне харчування замінюють печивом, цукерками, кавою. Ці продукти містять швидкі вуглеводи, які дають відчуття насичення ненадовго. Енергія, яка не була використана, перетворюється на жир та зайві кілограми. Крім того, це призводить до різких перепадів рівня глюкози в крові. Значно підвищується ризик цукрового діабету, не кажучи вже про те, що організм не отримує потрібних речовин.

Корисними перекусами можуть стати:

  • горіхи;
  • фрукти;
  • сухофрукти;
  • ягоди;
  • овочі;
  • кисломолочні продукти;
  • цільнозернові хлібці.

Ці продукти швидко втамовують голод та дозволяють зберегти відчуття насичення протягом тривалого періоду. Вони містять клітковину, багаті вітамінами та мікроелементами.

Якщо ви шукаєте вакансії на OLX Робота, заздалегідь складіть для себе корисне меню. Це полегшить вибір страв та дозволить зберегти здоров’я.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...