02 April 2017

Пишний бісквіт

biskvit_1.jpg (63.29 Kb)

Досить часто можна почути від господинь, які полюбляють випічку, що досить складним у приготуванні є бісквіт. Ніби ж нічого складного, але буває й таке, що він або не піднімається або не пропікається.

Приготуйте пишний бісквіт за нашим рецептом і будьте впевнені, що він вийде з першого разу.

Пишний бісквіт - інгредієнти

  • Яйця - 5 штук.
  • Цукор - 1 склянка.
  • Ванілін (за бажанням).
  • Борошно - 1 склянка.
  • Масло для форми - 40 г.

Цікаве відео на нашому каналі:

Рецепт приготування пишного бісквіта

Перед приготування пишного бісквіта включіть духовку на 170 градусів і залиште, щоб вона добре прогрілася.

Тепер приготуємо тісто для пишного бісквіта. Яйця кімнатної температури поміщаємо в чашу міксера і починаємо збивати, потрохи додаючи цукор. Збивайте на максимальній потужності 5-10 хв., доки не використаєте весь цукор.

. . . . . . .

Суміш дуже добре збільшується в розмірах, приблизно в 3-4 рази, стає густою, тягучою - це ознака того, що Ви збили основу для пишного бісквіта правильно. Тепер просіваємо борошно і додаємо потрохи, обережно, помішуючи ложкою, щоб не утворилися грудочки.

Приступаємо до випікання пишного бісквіта. Форму застеліть пергаментом та змажте всю маслом (низ і боки). Тепер виливаємо тісто в форму. У Вас вийде трохи більше половини форми. ОБОВ'ЯЗКОВО! Зверху форму затягуємо фольгою (фольгу змажте маслом зсередини) і ставте в розігріту духовку.

Печемо пишний бісквіт при 170 градусах 25-30 хвилин, потім зменшуємо температуру до 150 градусів і випікаємо ще 25-30 хвилин. В цілому 50-60 хвилин для випікання.

ГОЛОВНА УМОВА випікання пишного бісквіта! В духовку не заглядати під час випікання і доти, доки бісквіт не схолоне.

Ось він - смачний, пористий, висотою в 6 см., чарівний, а головне пишний та рівний бісквіт готовий!

Даємо бісквіту відлежатися ніч або годин 6-8 і використовуємо для приготування тортиків. А можна просто розпочати чаювання з готовим бісквітом.

Смачного!

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Наші показники

Наша сільнота

Регистрация