Парфе з смородиною і білим шоколадом

parfe_z_chornoyu_smorodinoyu

Назва десерту Парфе походить від французького parfait – бездоганний, прекрасний. Ось і сьогодні Смакота (Smakotainfo.com) пропонує приготувати бездоганний та прекрасний десерт – парфе з смородиною та білим шоколадом. Зазвичай парфе готують двома способами – або заморожують, тоді десерт виходить, як морозиво, або просто дуже добре охолоджують, і десерт виглядає, як густий крем. Ми з вами приготуємо парфе у другому кремоподібному варіанті.

Рецепт приготування парфе з смородиною і білим шоколадом

  • Шоколад білий – 150 г.
  • Вершки (від 30%) – 500 мл.
  • Цукор – 2 ст .л.
  • Жовтки – з 4 яєць.
  • Сметана (жирна) – 2 ст.л.
  • Смородина – 3 жмені.

Цікаве відео на тему – Як зробити шоколадну поливку:

Відділяємо жовтки від білків, збиваємо жовтки з цукром. Підігріваємо 250 мл вершків ( не кип’ятимо), тонкою цівкою вводимо жовткову масу. Все збиваємо, і постійно помішуючи, на малому вогні вварюємо вершково-жовткову суміш приблизно 10 хвилин, поки суміш не почне густіти. Знімаємо з вогню, даємо трішки охолонути.

Білий шоколад ламаємо квадратиками і топимо на водяній бані. Додаємо його до теплого крему та добре вимішуємо. Залишаємо масу до повного охолодження.

Решту вершів збити зі сметаною до густої піни, додати до охолодженої кремової суміші, акуратно перемішати.

Ягоди миємо, та перебираємо, чистимо від плодоніжок. У креманку кладемо 2-3 ложки готового крему, зверху ягоди, знову крем і ягоди. Зверху має бути кремовий шар. Ставимо парфе в холодильник на 3-4 години. При подачі прикрашаємо за бажанням і можливостями 🙂

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...