Домашні макарони

domashni_makaroni

Смакота (Smakotainfo.com) пропонує приготувати смачні та корисні домашні макарони. Приготування домашніх макаронних виробів справа нескладна, але досить часозатратна. Але воно того варте. Ви будете впевнені у складі макарон, і вже напевне знатимете, що там немає нічого шкідливого, вже не говорячи про якість смаку.

Рецепт приготування домашніх макаронів

  • Борошно – 400 г.
  • Яйця – 2-3 штуки.
  • Холодна вода – 4 ст.л.

Дивіться відео-рецепти на youtube-каналі Смакота

У велику висипте борошно, а в центрі зробіть отвір. Збийте разом яйця, і воду, і отриману суміш влийте в отвір в борошні. Змішайте виделкою або руками, поки у вас не вийде однорідна маса. Не турбуйтеся, якщо в мисці залишилося трохи борошна, вам не потрібно, щоб тісто було занадто жорстким.

На посипану борошном рівну поверхню викладіть тісто з миски. Місіть тісто 7-8 хвилин, час від часу додаючи ще трохи борошна, щоб воно не липло до рук. Місіть до тих пір, поки тісто не стане однорідним, еластичним і не перестане липнути до рук.

Розділіть тісто на 4 частини і 3 з них накрийте плівкою. Візьміть один шматок тіста і розкачайте його великою качалкою так, щоб ви могли бачити крізь нього свою руку, але не настільки тонким, щоб рватися, коли його піднімають. Товщина повинна бути 1,5-2 мм. Залиште лист тіста трохи підсохнути. Поріжте, як вам довподоби. Розкачайте решту шматків тіста.

Якої б форми у вас не вийшли макаронні вироби, їх не доведеться довго готувати, варити у підсоленій воді максимум 3-4 хвилини. Не переварити!

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...