Смачна домашня тушенина

tushenka-svininy

Сьогодні ми з вами будемо готувати тушенину в домашніх умовах. Звичайно, що домашня тушенина буде значно смачнішою за магазинну, адже для приготування ми будемо використовувати хороше м’ясо та сало, сіль перець та лавровий листок. Тільки свіжі та натуральні продукти.

Смачна домашня тушенина – інгредієнти

  • М’ясо – 2 кг.
  • Сало – 1 кг.
  • Чорний перець (мелений).
  • Сіль.
  • На 1 півлітрову банку:
  • Лавровий лист – 2 шуки (середнього розміру).
  • Пахучий перць – 2-3 горошинки.

Дивіться відео-рецепт картоплі по-селянськи на youtube-каналі Смакота

Смачна домашня тушенина – приготування

М’ясо обмиваємо. Нарізуємо невеликими шматочками, солимо та перчимо до смаку і добре вимішуємо.

У півлітрові баночки на дно кладемо пахучий перець та лавровий лист. Далі кладемо м’ясо. Щільно не утрамбовуємо, до верху не докладаємо десь на два пальці.

Банки накриваємо залізними кришками і ставимо в ХОЛОДНУ духовку. Включаємо духовку та розігріваємо її до 250 градусів. Та стежимо за м’ясом, коли воно починає вже булькати та кипіти, зменшуємо температуру до 150 градусів і тушкуємо його 3 години.

Поки наше м’ясо томиться у духовці, займемося салом. Ріжемо сало на невеличкі шматочки та складаємо у сковороду. На маленькому вогні витоплюємо жир.

. . . . . . . . . .

Коли м’ясо буде готовим, виймаємо його з духовки, заливаємо розтопленим жиром та герметично закриваємо кришками. Щоб перевірити банки на герметичність, перевертаємо їх догори дном, якщо нічого не підтікає та не шипить, банка закрита герметично.

Коли наша тушенина охолоне жир рідина залишається з низу, а зверху – красивий шар жиру. Така тушонка добре зберігається навіть при кімнатній температурі.

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...