Желатинова мастика для квітів

zhelatinaova_mastika_dlya_kvitiv

Смакота (Smakotainfo.com) розповість навіщо потрібна мастика з желатину і як її приготувати в домашніх умовах.

Якщо ви вже працювали з мастикою з маршмеллоу і пробували ліпити фігурки з неї, тоді знаєте, що вона часто втрачає форму і довго сохне. Щоб, наприклад, зробити туфельку з такої мастики, потрібно готувати туфельку як мінімум за тиждень до потрібної дати.

Мастика з желатину і цукрової пудри прекрасно підходить для виготовлення фігурок і прикрас для дитячого торта.

Рецепт приготування мастики з желатину та цукрової пудри

  • Желатин – 0,5 ч.л.
  • Вода – 3 ч.л.
  • Сік лимона – 1 ч.л.
  • Цукрова пудра – 10 ст.л. з гіркою.
  • Олія – 1/4 чайної ложки.

Цікаве відео на нашому каналі:

Смакота – рецепти смачних страв

З цих інгредієнтів у нас вийде шматочок мастики, розміром з лимон. Якщо вам знадобитися більше – збільшуйте розкладку в 2-3 рази.

Желатин ставимо набухати у воді. Як тільки желатин втратить кристалічну форму (набубнявіє) ставимо на нйменший вогонь, постійно помішуємо, не даючи закипати. Розтоплений желатин залишаємо охолоджуватися.

На дошку або на велику тарілку гіркою насипаємо 5 ложок цукрової пудри. В середину вливаємо желатин і додаємо лимонний сік і олію.

Дуже ретельно починаємо помішувати, постійно додаючи решту цукрової пудри. Готова мастика не повинна липнути до рук. Кладемо мастику в пакет і дістаємо для ліплення лише невеликі шматочки, адже твердне вона дуже швидко.

. . . .

Готову мастику з цукрової пудри зафарбовуємо в різні кольори харчовими барвниками. Для цього відрізаємо шматочок, в центр капає барвником і вимішуємо до однорідного кольору.

Цей вид мастики має консистенцію м’якого пластиліну, тому з неї можна виліпити і квіти, і фігурки, і візерунки. Радимо і вам спробувати зліпити щось гарне на торт, десерт або кондитерський виріб.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...