Вишнево-яблучний джем

vishnevo-yabluchnii_dzhem

Смакота (Smakotainfo.com) пропонує приготувати смачний вишнево-яблучний джем. Такий джем виходить густеньким з ціленькою ягідкою вишень. Взимку такий ароматний та смачний джем подарує вам шматочок літа. Дуже смачний він просто з шматочком білого хліба та теплим молоком. Але це вже на ваш розсуд та смак.

Отож починаємо готувати…

Рецепт приготування вишнево-яблучного джему

  • Вишня – 1 кг.
  • Яблука – 1 кг.
  • Цукор – 1 кг.

Дивіться відео-рецепт домашнього майонезу на youtube-каналі Смакота

Вишню добре миємо, видаляємо кісточки, і засипаємо половиною цукру (0,5 кг). Добре перемішати і поставити на ніч в холодильник, щоб вони добре процукрились і дали сік.

Вранці беремо яблука, чистимо від шкірочки та насіння та коробочок у яких містяться насінини. Ріжемо яблука невеликими шматочками і викладаємо в товстостінну каструлю.

Зливаємо сік з вишні, додаємо до нього пів склянки окропу і вливаємо до яблук. Ставимо каструлю на середній вогонь. Варимо яблука до м’якості (приблизно 15 хвилин) знімаючи піну. Розминаємо яблука в пюре і додаємо решту цукру (0,5 кг).

Викладаємо вишні в каструлю з пюре і продовжуємо варити. Варимо до того часу поки крапля пюре не буде розтікатися по тарілці. Піну, що утворюється знімаємо.

Зменшуємо вогонь до найменшого і розливаємо наш джем по стерильних баночках, закручуємо стерильними кришками.

З кількості інгредієнтів вказаних у рецепті виходить трохи більше ніж 1,5 л джему.

Відкриваємо одну баночку на пробу. Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...