Напій що пришвидшує обмін речовин та спалює жир

chai_z_medom

Так часто ми шукаємо ту “чарівну таблеточку”, яка над подоможе нам з надлишковою вагою. На жаль, такої немає, що б в мить і всі зайві кілограми зникли, проте, якщо поєднати багато корисних продуктів та ті що пришвидшують обмін речовин, ваш організм зможе швидше використовувати енергію що поступає, не давати їй відкладатися та спалюватиме те що так муляє ваше око. То ж вперед читати рецепт та готувати простий на корисний напій що пришвидшує обмін речовин та спалює жир.

Напій що пришвидшує обмін речовин та спалює жир – інгредієнти

  • На 1л води:
  • Грейпфрут – 1 шт.
  • Свіжий імбир – 20 г.
  • Кориця – 2 палички.
  • Мед – 2 ст л.

Напій що пришвидшує обмін речовин та спалює жир – рецепт приготування

Грейпфрут миємо, очищаємо від шкірки та відділяємо лише соковину серединку. Чим менше шкірки та проміжної плівочки тим менше буде гірчити напій.

Свіжий імбир миємо, шкірку знімаємо, а серединку тремо на великій тертці або на тоненькі частинки за допомогою ножа для чищення овочів.

Грейпфрут, імбир та мед перетинаємо за допомогою макогону або просто мнемо ложкою в скляній банці від меду чи в тій посудині, яку вибрали для напою.

Далі додаємо полички кориці та заливаємо водою. Добре перемішуємо та залишаємо настоятися хочаби 1 год.

За бажанням можна додати ще декілька листків свідої або мороженої м’яти для свіжості.

Готовий напій наливаємо в склянку, проціджуючи через ситце, щоб не попадало вам багато м’якоті чи тертого імбиру, та й для красивого зовнішнього вигляду напою, та прикрашаємо долькою грейпфрута та соломинкою.

А якщо додати ще декілька кубиків льоду – то це вийде чудовий освіжаючий напій в жарку погоду чи смачний безалколольний корисний коктейль.

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...