Безе – простий класичний рецепт

beze_-_klasichnii_recept

Простий класичний рецепт безе. Готувати безе надзвичайно просто. Все, що нам потрібно зробити для приготування безе за класичним рецептом – це добре збити білки з цукром.

Головний «фокус» у приготуванні безе за класичним рецептом – випікання (сушіння). Хоча й тут усе просто – якщо вам подобається сухеньке безе, випікаємо його при нижчій температурі, трохи довше… Якщо ви любити безе з липкою серединкою, випікаємо його при вищій температурі, і менше часу.

Нижче ми будемо знайомити вас з простим класичним рецептом приготування безе, за яким достатньо просто регулювати час. І простим методом – на пробу – визначити час приготування саме вашого улюбленого безе.

Безе – простий класичний рецепт – інгредієнти

  • Білки – 4 штуки (кімнатної температури).
  • Цукор – 200 г.
  • Сіль – щіпка.

Безе – класичний рецепт – рецепт приготування

До білків додаємо щіпку солі, збиваємо до стійкої піни. По ложці додаємо цукор, збиваємо на найбільшій швидкості міксера. Збиваємо до повного розчинення цукру (маса має бути густою, однорідною, блискучою). Коли ви візьмете на палець трохи збитих білків та потрете, на пальцях не мають відчуватися кристалики цукру.

Викладаємо безе в кондитерський мішок (чи просто у жорсткий пакет), вибираємо насадку (можна і без неї). Відрізаємо кінчик пакетика, та видавлюємо невеличкі безе (будь-якої форми) на деко застелене пергаментом для випічки. Між безе залишаємо відстань.

З поданого рецепту виходить 2 великі форми (від духовки).

Випікаємо у розігрітій до 100 градусів духовці близько 1,5-2 годин, поки безе не буде сухим у середині.

По закінченню випікання привідчиняємо дверцята духовки, даємо безе охолонути.

Зберігаємо безе в герметичній упаковці. Інакше безе натягнуть вологи і будуть липкими.

За цим рецептом виходить близько 200 г безе.

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...