Дуже пишний бісквіт на білках. Рецепт без жовтків

Зазвичай після приготування дріжджового тіста (паски, завиванці…) залишається багато білків. Звісно можна використати їх для випічки безе. Але сьогодні ми запропонуємо вам ще й варіант дуже смачного бісквіту на білках (без жовтків).

Незвичайний рецепт бісквіту на білках (без жовтків). Бісквіт на білках (без жовтків) – не є традиційним рецептом бісквіту, адже при приготуванні ми додаватимемо вершкове масло. Саме завдяки маслу бісквіт на білках (без жовтків) і є пухким та в міру вологим.

Бісквіт на білках (без жовтків) – це чудова основа для будь якого крему (чи кремів). Спробуйте цей рецепт – і надалі цей бісквіт буде для вас одним із улюблених. Такий бісквіт добре ділиться на 3-4 тонких коржі.

Запрошуємо до приготування!

Бісквіт на білках (без жовтків) – інгредієнти

  • Білки – 8 штук (близько 300 г).
  • Масло – 80 г.
  • Цукор – 120 г.
  • Борошно – 150 г.
  • Розпушувач – 1 ч.л.
  • Сіль – щіпка.

Бісквіт на білках (без жовтків) – рецепт для приготування

Усі інгредієнти для приготування бісквіту на білках мають бути кімнатної температури.

Масло розтоплюємо, залишаємо до охолодження.

До білків додаємо щіпку солі, збиваємо до стійкої піни (не більше 3 хвилин). По ложці додаємо цукор, щоразу добре збиваємо на найбільшій швидкості міксера.

Борошно змішуємо з розпушувачем, просіюємо. Додаємо половину борошна та половину розтопленого масла, акуратно вимішуємо тісто лопаткою. Додаємо решту борошна та масла, ще раз акуратно, але ретельно вимішуємо.

Білкова маса трохи зменшиться у розмірі, але водно залишиться пухкою. Масу вимішуємо лише до поєднання інгредієнтів, довго мішати не потрібно.

Дно форми (d=20 см) застеляємо пергаментом (боки нічим не застеляємо та не змащуємо). Акуратно викладаємо тісто у форму, вирівнюємо.

Ставимо форму з бісквітним тістом на середню полицю, розігрітої до 180 градусів, духовки. Випікаємо близько 50 хвилин, до «сухого сірника». Залишаємо готовий бісквіт на 10 хвилин виключеній духовці (закриті дверцята).

Виймаємо бісквіт на білках з духовки, акуратно проводимо ножем по краях бісквіту, допомагаємо йому відокремитись від форми, знімаємо роз’ємне кільце. Охолоджуємо на решітці.

Добре охолоджений бісквіт на білках (без жовтків) можна розрізати на 3 або 4 коржі та змастити улюбленим кремом, прикрасити фруктами (або за своїм смаком та вподобаннями).

Смачного!

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...