09 July 2016

Вишневий конфітюр

vishnevii_konfityur.jpg (67.52 Kb)Сьогодні Смакота (Smakotainfo.com) запрошує вас приготувати вишневий конфітюр – варення приготоване за французьким рецептом. Приготований власноруч вишневий конфітюр не залишить вас та ваших близьких байдужими і займе одне з перших місць серед ваших улюблених ласощів.

Рецепт приготування вишневого конфітюру
  • вишня – 2 кг.
  • . . . . .
  • цукор – 2 кг.
  • лимон – 1 штука.

Дивіться відео-рецепт картоплі по-селянськи на youtube-каналі Смакота


Вишню добре миємо, відділяємо плодоніжки, відбираємо тільки абсолютно здорові плоди, видаляємо кісточки. Викладаємо ягоди без кісточок в емальований (або мідний, може в кого зберігся) посуд, засипаємо цукром, перемішуємо (найкраще це робиться руками). Залишаємо ягоди з цукром на 3-4 години, щоб вони пустили цукор.

Коли ягоди, впустили сік, додаємо сік одного лимона і ставимо каструлю на газ. Доводимо масу до кипіння (пінку, що утворюється знімаємо). Варимо 5 хвилин після закипання, знімаємо з вогню.

Гарячу масу перебиваємо блендером, або перемелюємо на м’ясорубці до однорідної маси. Нашу пюреподібну масу знову ставимо на вогонь і доводимо до кипіння, постійно помішуючи. Кип’ятимо ще 2-3 хвилини. Одразу розливаємо по стерильних баночках, закриваємо стерильними кришками. Перевертаємо баночки догори дном до повного охолодження. Через добу банки можна перевернути в звичайне положення і відкласти їх в прохолодне місце.

Зберігають конфітюр у невеличких баночках – 200-500 мл.
Відкриваємо баночку для проби… Смачного!
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Наші показники

Наша сільнота

Регистрация