Найкраща випічка з вишнями (рецепти, що завжди вдаються)

Однією з найшанованіших начинок до булочок, пирогів, тортів, пляцків завжди була вишня, мабуть завдяки своєму благородному кисло-солодкому смаку. Випічка з вишнею завжди по особливому смачна. Вишня добре поєднується і з дріжджовим тістом, і з пісочним, і простим бісквітним… з шоколадом, з маком, з будь-яким заварним кремом. До солодкої випічки вишня вносить свою особливу, ніжну кислинку.

Вишню до випічки можна додавати будь-яку – свіжу, заморожену, консервовану, лиш бажано без кісточки.

Сьогодні ми презентуємо вам добірку найкращої випічки з вишнями, перевірені рецепти випічки, що завжди вдається.

Розпочнемо з найпростішого рецепту випічки з вишнями.

Пиріжки з вишнею

7273_pirizhki_z_vishneyu

Пухке, ніжне, дріжджове тісто, що просто тане у роті та кисло-солодка вишня наче створені одне для одного. Простота виконання та неймовірний смак роблять такі пиріжки дуже популярними, особливо серед дітей (головне не жаліти начинки).

Під час випікання пиріжків з вишнею в будинку стоїть такий аромат, що просто хочеться витягти пиріжечок з духовки і з’їсти ще недопечений 😉 …

Для пиріжків з вишнею можна використовувати і свіжу ягоду і заморожену.

Перейти до рецепту…

Пиріг з вишнею

8386_vishnevii_pirig

Пиріг з вишнею теж дуже простий та досить швидкий рецепт. Псочний корж, ніжна сметанна заливка з вишнею… Такий пиріг з вишнею виходить дуже ніжним та неймовірно смачним. Розлітається зі столу вмить.

Перейти до рецепту…

Брауні з сиром та вишнею

9842_brauni_z_sirom_ta_vishnyami

Брауні з сиром та вишнею – неповторний смак та насолода. Шоколадне тісто, сир та вишня – хоч і не оригінальне, але дуже смачне поєднання. Готується така випічка з вишнею досить швидко. Окрім чудового смаку брауні має й гарний розріз.

Перейти до рецепту…

Торт П’яна вишня

4248_tort_pyana_vishnya

Не новий, але незмінно смачний десерт – торт П’яна вишня. Це найперше, що спадає на думку багатьох господинь, коли хтось просить поради щодо випічки з вишнею. Торт П’яна вишня – це завжди свято та насолода смаком. Попри гучну назву та неперевершений вигляд готується цей тортик досить просто. Скористайтеся нашим детальним описом процесу приготування і у вас все вийде!

Перейти до рецепту…

Вишневий пляцок з карамельним кремом

8531_vishnevii_plyacok_z_karamelnim_kremom

Вишневий пляцок з карамельним кремом – дуже смачний пляцок, який треба обов’язково спекти та спробувати. Це не просто пляцок з вишнями – це кулінарна бомба, дуже важко зупинитися на одному шматочку, хочеться ще і ще…

Отже, вишневий пляцок з карамельним кремом – це поєднання шоколадного, горіхового та простого бісквітного коржа з вишневим желе та цікавим кремом з карамельною ноткою.

Перейти до рецепту…

Пляцок з вишнями

9488_plyacok_z_vishnyami

Пляцок з вишнями – ще один неймовірно смачний вишневий пляцок. На приготування такої смакоти нам доведеться витратити кілька годин нашого часу, адже треба розкачати 6 шарів тіста, сформувати 3 коржі, зробити крем та на кінець скласти пляцок, але… Пляцок з вишнями – вартий кожної хвилинки вашого часу та уваги.

Перейти до рецепту…

Торт «Смерекова хата»

4603_monastirska_hatina_2

Торт «Смерекова хата», торт відомий під назвами «Монастирська хатина» «Дрова під снігом», «Квіти під снігом»… Як би не називався цей тортик, він завжди виходить дуже смачним та особливим. Особливий він і способом приготування, і збиранням торта, і, звичайно ж, смаком.

Торт «Смерекова хата» – торт, який не потребує особливої реклами, адже відомий давно. І навіть, якщо хтось і не пробував його, то неодмінно чув про нього… Дуже рекомендуємо до приготування саме цю випічку з вишнями!

Перейти до рецепту…

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...