27 March 2017

Кокосовий лікер в домашніх умовах

domashnii_kokoksovii_liker.jpg (142.68 Kb)

Хоча кокосовий лікер зараз можна зустріти на полицях кожного супермаркету, коштує він досить дорого і не всім по кишені. Пропонуємо приготувати домашній кокосовий лікер, який за смаком не поступатиметься магазинному.

Кокосовий лікер в домашніх умовах - інгредієнти

  • Горілка – 500 мл.
  • Кокосова стружка – 200 г.
  • . . . .
  • Згущене молоко – 1 банка.
  • Вода – 200 мл.

Дивіться також: Приготування львівського сирника:

Смакота - рецепти смачних страв

Кокосовий лікер в домашніх умовах - приготування

Кокосову стружку висипати в банку і залити горілкою. Дати настоятися близько 10 днів в темному місці, періодично струшуючи. Після цього настоянку фільтруємо так, щоб в ній не залишилося стружки. Стружку, до речі, можна не викидати, а використовувати потім у випічці.

Після фільтрації в рідину додається згущене молоко і вода. Все добре розмішати, після чого банку з лікером на 3-4 дні відправляємо в холодильник. Напій не збовтувати! За час відстоювання жир із згущеного молока повинен відшаруватися і спливти на поверхню - від нього треба буде позбутися. Зробити це найпростіше за допомогою трубочки, яка опускається на дно банки. Чиста рідина зливається за принципом сполучених посудин - як бензин з баку. Одержаний лікер потрібно настояти ще днів 7, а потім - повторно очистити від жирного шару. Все, наш домашній кокосовий лікер готовий до вживання!

Смачної вам дегустації!

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Наші показники

Наша сільнота

Регистрация