Кокосовий лікер в домашніх умовах

domashnii_kokoksovii_liker

Хоча кокосовий лікер зараз можна зустріти на полицях кожного супермаркету, коштує він досить дорого і не всім по кишені. Пропонуємо приготувати домашній кокосовий лікер, який за смаком не поступатиметься магазинному.

Кокосовий лікер в домашніх умовах – інгредієнти

Горілка – 500 мл.
 • Кокосова стружка – 200 г.
 • . . . .

 • Згущене молоко – 1 банка.
 • Вода – 200 мл.
 • Дивіться також: Приготування львівського сирника:

  Смакота – рецепти смачних страв

  Кокосовий лікер в домашніх умовах – приготування

  Кокосову стружку висипати в банку і залити горілкою. Дати настоятися близько 10 днів в темному місці, періодично струшуючи. Після цього настоянку фільтруємо так, щоб в ній не залишилося стружки. Стружку, до речі, можна не викидати, а використовувати потім у випічці.

  Після фільтрації в рідину додається згущене молоко і вода. Все добре розмішати, після чого банку з лікером на 3-4 дні відправляємо в холодильник. Напій не збовтувати! За час відстоювання жир із згущеного молока повинен відшаруватися і спливти на поверхню – від нього треба буде позбутися. Зробити це найпростіше за допомогою трубочки, яка опускається на дно банки. Чиста рідина зливається за принципом сполучених посудин – як бензин з баку. Одержаний лікер потрібно настояти ще днів 7, а потім – повторно очистити від жирного шару. Все, наш домашній кокосовий лікер готовий до вживання!

  Смачної вам дегустації!

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ ДУХОВКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ ПАРОВАРКИ...

  РЕЦЕПТИ ДЛЯ МІКРОХВИЛЬОВКИ...